O FIRMĚ

Kořeny založení firmy sahají do roku 1991, již od samého prvopočátku jsme se zabývali hlavně údržbou a zakládáním zeleně. Naše provozovna se nachází v Havířově-Bludovicích na ulici U Statku 1. Zde máme kancelář vedení firmy, provozní kancelář, dílny, sklad dílny, sociální zařízení, sklady nářadí, sklady náhradních dílů, odstavné plochy, garáže, zahradní školku, vytápěné skleníky, soustružnu, stolařskou dílnu, čerpací stanici na PHM.

Provozujeme také areál bývalého kravínu v Bludovicích na Frýdecké ulici, kde je zřízena kompostárna. Ta je určena zejména pro ukládání a likvidaci trávy, listí a dřevního, jinak nevyužitelného odpadu. Celková kapacita není dosud plně využívána. Kompost produkovaný naší kompostárnou prošel schvalovacím řízením UZUS Praha a smí se veřejně prodávat v obchodní síti. V roce 2010 úspěšně proběhlo nové schvalovací řízení provozu kompostárny podle nových předpisů na krajském úřadě Moravskoslezského kraje.

V roce 2015 byla firma recertifikována systémem jakosti a řízení ISO 9001, ISO 14001  a EMS 18001, pro certifikaci byla vybrána mezinárodní organizace ITQ.

Již několik let jsme členy ,,Svazu zakládání a údržby zeleně“, pravidelně navštěvujeme semináře pořádané tímto svazem; dále také odpadové semináře v Luhačovicích a další odborné semináře a školení.